M.A.M.A. TOP 40 – ne tik populiariausių lietuviškų dainų radijo laida, bet ir daugiausiai sekėjų turintis Spotify grojaraštis šalyje!

Vienintelis Lietuvoje populiariausioje muzikos pasiklausymo platformoje Spotify sudaromas šalies atlikėjų ir kūrėjų grojaraštis, atsižvelgiant į savaitės perklausų skaičių bei pristatant naujai išleistus kūrinius. Muzikos pasiklausymo platformoje užgimęs populiariausių šalyje kūrinių grojaraštis atnaujinamas kiekvieną penktadienį tampa ne tik kūrėjų siekiamybe, bet ir klausytojų kelrodžiu viename grojaraštyje surasti tai, kas populiariausia Lietuvoje.

Socialinių tinklų Facebook ir Instagram bei muzikos pasiklausymo platformoje Spotify populiarinamas grojaraštis greitai išaugo iš šių platformų ir tapo pasiekiamas dar plačiau. Prie projekto prisijungė regioninės radijo stotys, kurios transliuoja specialią radijo laidą. Atsižvelgiant į regioninių radijo stočių tinklelius, kai kuriose radijo stotyse laida skamba net keletą kartų per savaitę ir bendras Lietuvos muzikos skambėjimas radijo stotyse

per savaitę sudaro kiek daugiau nei 24 papildomas valandas. Laidoje skamba pastarosios savaitės populiariausi kūriniai, į TOP 40 patekusios naujienos, o taip pat vyksta interviu su šalies atlikėjais.

Regioninės radijo stotys, transliuojančios laidą M.A.M.A. TOP 40: „Radijas Tau“, „Pulsas“, „Tauragės radijas“, „RS2“, „FM99“, „Kapsai“, „Saulės radijas“, „Mažeikiai FM“, „Utenos radijas“ bei „XXL FM“ ir „Power Hit Radio“

Primename, kad naujai išleistus kūrinius galite siųsti el. paštu: info@muzikosapdovanojimai.lt